Kapcsolódás...

SharePoint fejlesztő

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 4-10-36312

Partnerünk a magyar informatikai piac meghatározó szereplője. A folyamatosan bővülő cég 2001 óta nyújt innovatív információtechnológiai szolgáltatásokat a világ vezető informatikai vállalatainak.
Fiatalos, dinamikus csapatukba keresünk Sharepoint fejlesztőt az alábbi feladatokra:

  • Microsoft SharePoint alkalmazásfejlesztés és alkalmazástámogatás
  • Specifikáció, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés, dokumentálás
  • SharePoint designer segítségével workflow létrehozás
  • Meglévő SharePoint 2007/2010 rendszer migrálása SharePoint 2013/2016-ra
  • C# alapú workflow-k készítése

Követelmények

  • SharePoint adatstruktúrák és funkciók ismerete, SharePoint telepítési ismeretek
  • WebPart programozási készség
  • SharePoint Designer tapasztalat
  • Megbízható ismeretek ASP.NET és MSSQL területen
  • Tapasztalat Server Object Model fejlesztésben
  • JavaScript (JQuery), HTML/HTM5, CSS magabiztos ismerete
  • SharePoint Management Shell tapasztalat

Előnyt jelent:
  • Fejlesztési tapasztalat más API-kon
  • Migrációs tapasztalat különböző verziójú SharePointok között
  • WPF, WCF ismerete
  • Project Server tapasztalat
  • VBA programozási ismeret
  • Team Foundation Server ismeret
  • Jártasság verziókövető rendszerek használatában

  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok és projektek
  • A legújabb technológiák megismerésének lehetősége
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Rugalmas munkavégzés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Biztos munkahely
  • Versenyképes jövedelem

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/it-telecommunications/ weboldalra.

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Programozó / fejlesztő | Fejlesztés | Programmer