Kapcsolódás...

Senior tesztautomatizáló mérnök

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 4-10-36364

Jelentős méretű IT projekteket szállító megbízónk főként állami, versenyszférából történt megrendeléseken dolgozik. A hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon való megmérettetésre is. A sok éves múlttal rendelkező cég, büszke a rövid határidőre sikerrel leszállított robosztus rendszereikre.

Csapatukba keressük azt a szakembert, aki kihívásnak tekinti a következőket:

Főbb szakmai feladatok:

  • Az Agilis szoftverfejlesztő csapatban senior szoftvertesztelő mérnökként a fejlesztők támogatása tesztelői szempontokkal
  • Tesztelés megtervezése, végrehajtása; a tesztvégrehajtás felügyelete
  • Teszt automaták implementálása
  • Részvétel a teszt keretrendszer fejlesztésében
  • Visszajelzés adása a tesztcsapat számára
  • Tesztjelentések, tesztjegyzőkönyvek elkészítése
  • Continuous integration szkriptek karbantartása

Projekthez kapcsolódó feladatok:
  • Projekt előkészítésben való részvétel (tender anyag készítése, véleményezése)
  • Termék kockázatok felismerése, figyelembe vétele
  • Termék, és projekt kockázatok jelzése a menedzsment felé
  • Üzleti igények, user story-k megértése, elemzése tesztelői szempontból
  • Javaslattétel user story-k pontosítására, további user story-k megfogalmazására
  • Folyamatos párbeszéd a csapattal, és a product owner-ekkel

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen
  • Tesztautomatizálásban szerzett 3 év tapasztalat
  • Tetszőleges programozási nyelvben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • HTTP alapú szolgáltatások, Web és desktop alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Continuous Integration ismerete (pl.: Jenkins, GO)
  • Java programozási tapasztalat
  • Git vagy SVN ismeret
  • JMeter ismeret
  • Szakmai angol nyelv ismerete írásban

Előnyt jelent:
  • Test Complete ismeret
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Atlassian termék ismerete (Jira, Confluence, Bitbucket)

  • Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
  • Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése
  • Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Stabil vállalat, fiatalos munkahely
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség
  • Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
  • Versenyképes bérezés

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Tesztelő | ISTQB | Programmer