Kapcsolódás...

Senior technológus mérnök

Lokáció Heves
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 34412

Német tulajdonban lévő, egyedi gépgyártással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Műszaki osztályvezető és a gyártáselőkészítő csapat munkájának támogatása,
  • a gyártásba kerülő termékek anyagszükségletének, műveleti sorrendjének, normaidejének meghatározása,
  • előkalkulációk, árajánlatok elkészülésének támogatása
  • beszámolás a vezetőség felé.

Munkavégzés helye: Eger

Követelmények

  • Gépészmérnöki felsőfokú végzettség,
  • fémmegmunkálás területén szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • magabiztos, aktív német nyelvtudás,
  • önállóság, precizitás,
  • következetesség, vezetői attitűd.

Előnyök

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • változatos, kihívást jelentő munkakör.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Dizájn | Folyamat | Gépész | Technologist