Kapcsolódás...

Senior Java EE fejlesztő

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 napja
Referencia szám 4-10-36360

Jelentős méretű IT projekteket szállító megbízónk főként állami, versenyszférából történt megrendeléseken dolgozik. A hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon való megmérettetésre is. A sok éves múlttal rendelkező cég, büszke a rövid határidőre sikerrel leszállított robosztus rendszereikre.

Csapatukba keressük azt a szakembert, aki kihívásnak tekinti a következőket:

  • Üzleti igények, user story-k megértése, elemzése fejlesztői és technológiai szempontból
  • Projekt előkészítésben való részvétel (tender anyag készítése, véleményezése, termék és projektkockázatok jelzése)
  • Különböző, nagy rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • Javaslat tétel user story-k pontosítására, további user story-k megfogalmazására
  • Szakértői támogatás biztosítása incidenskezelésben, probléma megoldásban
  • Jól struktúrált implementáció készítése (clean code, SOLID elvek...)
  • Élesítéssel, release folyamatokkal kapcsolatos feladatok előkészítése
  • Elkészített programok fejlesztői tesztelése, unit tesztek implementálása
  • Tesztelések során felmerült hibák okának feltárása, a hiba javítása
  • Fejlesztési dokumentációk elkészítése, karbantartása
  • Teszt automatizálás támogatása
  • Szolgáltatások JMeter-el való fejlesztői tesztelése
  • Continous integration folyamatok fejlesztése, támogatása
  • Együttműködés, folyamatos párbeszéd, visszajelzés a scrum csapatnak és a product owner-eknek
  • A folyamatos egyéni és kollektív fejlődés támogatása, elősegítése

Követelmények

  • Főiskolai vagy egyetemi szintű műszaki végzettség
  • Angol nyelv aktív középfokú szint
  • 5+ év hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Java EE erős, magabiztos ismerete
  • Adatbázis ismeretek (PL/SQL, Oracle, Postgre...)
  • UNIX/Linux környezet ismerete
  • REST, SOAP megoldások ismerete
  • JPA, Hibernate ismeret
  • JBoss, WildFly, Maven, SVN, JIRA ismeretek
  • JUnit vagy TestNG ismerete
  • jMeter alapos ismerete
  • CDI ismeret
  • JMS ismeret
  • CI eszköz ismeret (Jenkins, GO), használatában gyakorlat

  • Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
  • Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése (és üzemeltetése)
  • Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Stabil vállalat, fiatalos munkahely
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség
  • Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
  • Versenyképes bérezés

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Programozó / fejlesztő | Java | Szenior | Programmer