Kapcsolódás...

Toborzási és kiválasztási asszisztens

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 34874

A Grafton egyik legváltozatosabb divíziójába, dinamikus, jókedvű csapatba keresünk Toborzási és kiválasztási asszisztens kollégát.
Toborzási területek: sales, marketing, HR szakemberek és asszisztensi pozíciók.
Garantáltan jelölt-biztos, széles spektrum (gyakornoktól a felső vezetőig), lehetőség sokszínű szakmai hátterek megismerésére.

Feladatok, amelyekre számíthatsz:

  • Folyamatos együttműködés a szakmai interjúztató kollégákkal
  • Kiválasztási projektek támogatása
  • Jelöltek felkutatása, első kapcsolatfelvétel
  • Telefonos előszűrés és ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Álláshirdetések készítése, feladása, nyomonkövetése

Követelmények

Téged várunk a csapatba, ha magadra ismersz az alábbi jellemzést olvasva:
  • Főiskolai / egyetemi diploma
  • Min. 1 év toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, melyet tesztelünk is
  • Motivált, proaktív, csapatjátékos személyiség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
  • Támogató személyiség

Előnyök

Amit ajánlunk Neked:
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Jó hangulatú, fiatalos, összetartó csapat
  • Kreatív feladatok, kihívásokkal teli munkakör

Ha szeretnéd megpályázni a pozíciót, kérlek, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat ÉS motivációs leveled a hr@grafton.hu e-mail címre.
Ha már jártál interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezésedet küldd közvetlenül e-mailen tanácsadódnak.
További lehetőségekért látogass el a www.grafton.hu/allasok/human-eroforras/ weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Adminisztrátor | Asszisztens | Junior | Toborzás / kiválasztás | Assistant