Kapcsolódás...

Rendszerszervező (Budapest)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 34839

Egyedi szoftverfejlesztés és üzemeltetés területén elismert magyar tulajdonú partnerünk csapatába keresünk
RENDSZERSZERVEZŐ munkatársat.
A cég a legnagyobb központi államigazgatási szerv IT rendszerelemzési/ tervezési és fejlesztési feladatait látja el.
Dinamikusan fejlődnek, több magyarországi kirendeltséggel rendelkeznek. (Budapest; Eger)

Feladatok:

  • megrendelői igények felmérése és dokumentálása
  • részvétel logikai és fizikai rendszerterv elkészítésében
  • részvétel a programtervezési, tesztelési, programdokumentálási munkafázisokban
  • részvétel a meglévő rendszerek karbantartási és support feladatainak ellátásában
  • munkakörhöz kapcsolódó eseti feladatok ellátása

Követelmények

Elvárások:
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • SQL alapismeretek
  • adatmodellezéssel kapcsolatos ismeretek
  • min. 2 év rendszerszervezői gyakorlat
  • rendszerszintű gondolkodás
  • rugalmasság, terhelhetőség, konstruktív hozzáállás
  • önálló és csapatmunka végzésére alkalmas, motivált személyiség

Előnyök:
  • Oracle Designer ismerete
  • programozói gyakorlat
  • projekt tapasztalat

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • stabil, hosszú távú karrierlehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • széleskörűen választható juttatási csomag (cafeteria, utazási támogatás)
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • szakmailag jól felkészült, együttműködő és összatartó csapat
  • jól megközelíthető, kellemes hangulatú iroda

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a it@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/informatika-tavkozles/ weboldalra.