Kapcsolódás...

Rendszergazda

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 5 hónapja
Referencia szám 4-10-36314

Pozícióleírás megtekintése

FELADATOK

  • Ügyfelek új, vagy meglévő rendszereivel kapcsolatos továbblépési lehetőségek felmérése, javaslatok készítése, tervezése, kialakítása, támogatása;
  • Meglévő rendszerek hatékonyságának növelése;
  • Ügyfeleknél új rendszerek, szolgáltatások tervezése, bevezetése, támogatása; folyamatos kapcsolattartás;
  • Ügyfeleknél alkalmazott, illetve új technológiák megismerése, szakmai ismeretek mélyítése;
  • Partnerekkel, beszállítókkal kapcsolattartás, feladatok egyeztetése;
  • Folyamatos egyeztetés a kereskedelemmel és a vezetéssel az ügyfeleinknél elnyerhető feladatok érdekében;
  • Szükség esetén szakmai projektvezetői feladatok ellátása.

Követelmények

ELVÁRÁSOK
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Windows server, Active Directory alapú környezet tervezésében és megvalósításában szerzett tapasztalat;
  • Exchange server ismeretek;
  • Microsoft nagyvállalati megoldások ismerete (SCSM, SCOM, SCCM, WDS, WSUS);
  • MS Hyper-v környezet kialakításában szerzett gyakorlat;
  • Proaktív, dinamikus személyiség;
  • Strukturált gondolkodásmód, rugalmasság és rendszerszemlélet;
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban.

ELŐNY
  • Vmware virtualizációs környezet migrálásában szerzett gyakorlat;
  • Linux környezetek kialakításában és menedzselésében szerzett gyakorlat;
  • Felhő alapú szolgáltatásokkal szerzett tapasztalat

Előnyök

AMIT KÍNÁLUNK
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok és projektek;
  • A legújabb technológiák megismerésének lehetősége;
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés kiemelt támogatása;
  • Rugalmas munkavégzés;
  • Fiatalos, dinamikus csapat;
  • Biztos munkahely, versenyképes jövedelem.

Informatika and Távközlés | Rendszerüzemeltetés és tervezés | Adminisztrátor | Specialista | Munkaállomást támogató | Infrastruktúra | Microsoft | Virualizáció | System Engineer