Kapcsolódás...

Rendszergazda

Lokáció Hungary
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 35006

A gumigyártás területén kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező dunaújvárosi székhelyű megbízónk fiatalos csapatába keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

RENDSZERGAZDA

Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk.

Egy tíz fős csapatba tudnál csatalakozni, ahol az alábbi feladatokra kell majd számítanod:

  • Hozzád tartozna a számítógépes infrastruktúra rendelkezésre állásának biztosítása
  • Megismerheted a szerverek, számítógépek, nyomtatók, perifériák installálását,és beállítását
  • Részt kell venned az informatikai eszközök beszerzésében, nyilvántartásában és a telefon infrastruktúra kezelésében.
  • Ha bármi probléma felmerül a hálózatokkal akkor a kollégák téged keresnének.
  • Ezen felül pedig ha a felhasználóknak a támogatásáról lenne szó hozzád fordulnának

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Windows XP / 7 / 2008+ Server ismeretek
  • Hálózati ismeretek
  • Rendszergazdai ismeretek

Előny:
  • GNU/Linux Server (Debian) felügyeleti ismeretek
  • Programozási ismeretek ( Java, Javascript )
  • Cisco CCNA minősítés

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Fiatalos csapat
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Utazási támogatás

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/it-telecommunications/ weboldalra.

Informatika and Távközlés | Rendszerüzemeltetés és tervezés | Adminisztrátor | Rendszer | System Engineer