Kapcsolódás...

Recruiter (VÁLLALATI OLDAL)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 24 napja
Referencia szám 1-22-37584

Csatlakozz amerikai hátterű, multinacionális partnerünk bővülő budapesti csapatába RECRUITER pozícióba!

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • A nemzetközi Talent Acquisition csapattal való szoros együttműködés
  • End-to-end toborzási folyamatok koordinálása (szellemi munkaerő)
  • Jelöltek felkutatása, interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Egyeztetés a szakmai vezetőkkel

Követelmények

  • Felsőfokú végzettséggel és releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel?
  • Folyékonyan beszélsz angolul?
  • Pörgős, dinamikus és eredményorientált vagy?
  • Szereted az önálló feladatokat, de fontos számodra a támogató csapat?

Ha a kérdesekre IGEN a válaszod, akkor mindenképp jelentkezz!

Szakmai és anyagi megbecsülés egy jó hangulatú, lelkes csapat tagjaként!

A pozíció egy új üzletág nyitásával indul, így első körben 1 éves fix határozott időre szól, lehetséges hosszabbítással.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=human-eroforras weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Specialista | Vállalati | Toborzás / kiválasztás | Szenior | HR Generalist