Kapcsolódás...

Recepciós/Asszisztens (részmunkaidő)

Lokáció Budapest
Iparág
Állás típusa Részmunkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 1-12-37418

Belvárosi székhellyel rendelkező, nemzetközi háttérű tanácsadó cég megbízásából keresünk új kollégát Recepciós/Asszisztens munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Telefonok és levelezés kezelése
  • Ügyfelek fogadása
  • Külföldi kollégákkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Rendezvényszervezéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Munkarend: 8-14 és 14-20 óra

Követelmények

  • Középiskolai vagy felsőfokú végzettség
  • Kiváló, folyékony angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Lendületes, pro-aktív személyiség
  • Kiemelkedő szervezőkészség, precíz, pontos és hatékony feladatvégzés

Előnyök

  • Hosszú távú lehetőség egy stabil hátterű vállalatnál
  • Nemzetközi csapattal való együttműködés, fiatalos légkör
  • Kiemelkedő juttatási csomag 6 órás munkavégzésre (az alapfizetésen felül cafeteria, bónusz, egyéb juttatások)

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=adminisztracio-asszisztencia weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | Irodai adminisztráció | Adminisztrátor | Asszisztens | Recepciós | Junior | Irodai | Receptionist