Raktárvezető

Referencia
101-21-43446

Multinacionális, gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk közel 70 fős raktárának élére keresi új RAKTÁRVEZETŐ kollégáját.

Feladataid közé tartoznának:

  • Alapanyag raktár irányítása
  • A raktárt érintő folyamatok fejlesztésében való részvétel
  • Bejövő áruforgalom akadálytalan átvételének és a termelésbe való komissziózásának folyamatos biztosítása
  • Külföldi kollégákkal való együttműködés
  • Raktárhoz tartozó létesítmények és berendezések meghibásodása esetén a karbantartás megszervezése
Követelmények

Ami a partnerünk részéről elvárás:

  • Szereztél már minimum 2 év szakmai tapasztalatot vezetőként logisztikai területen
  • Magabiztosan kommunikálj angolul
  • Ne ijedj meg az új dolgoktól és a változástól
Előnyök

Amit a munkádért cserébe várhatsz:

  • Negyedévenkénti bónusz kifizetés
  • Cafetéria
  • Magánegészségügyi ellátás és bejárás támogatás
  • Rengeteg tréning és fejlődési lehetőség
  • Nyitott és befogadó közeg részese lehetsz, ahol a munka-magánélet egyensúlyt is támogatják