Kapcsolódás...

Quality engineer

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 napja
Referencia szám 4-30-37410

Multinacionális autó,- és elektronikaipar számára paszta és porgyártással foglalkozó partnercégünk a gyár bővülésének következdtében az alábbi pozícióba keres munkatársat:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Főbb feladatok lesznek a pozícióban:

  • a minőségügyi vezető keze alá dolgozva segíteni a folyamatokat
  • szükséges dokumentációk elkészítése (FMEA, Control Plan) és ezek frissen tartása
  • a cég beszállítóival és vevőivel való kapcsolattartás, reklamációkezelés

Ez a pozíció egy személyben képviseli a quality terület több funkcióját, így ha eddig csak egy területre specializálódott, ebben az esetben lehetne bővíteni a szakmai tudást.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Követelmények

  • Mérnöki végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Min. 1-2 év releváns szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Kiemelkedő bérezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Kellemes, családias légkör
  • Kihívásokkal teli munkakör

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

| Mechanical engineer