Kapcsolódás...

Prezentáció készítő munkatárs

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 34938

Van tapasztalatod prezentáció készítésben? Szívesen foglalkoznál velük teljes munkaidőben? Hobbi szinten ismersz néhány grafikai, design, vagy képszerkesztő programot? Akkor érdemes tovább olvasnod, mert sikeresen működő, nemzetközi hátterű multinacionális partnerünk fiatal, dinamikus csapatába keresünk új kollégát.

Főbb feladataid lennének:

  • Prezentációk készítése angol és magyar nyelven
  • Power Point, preci.com előadások készítése
  • A szakmai vezető, és a tanácsadók támogatása
  • Belső riportok összeállítása

Requirements

Ahhoz, hogy jelentkezni tudj, az alábbiaknak kell teljesülni:
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Prezentációkészítésben szerzett tapasztalat
  • Minimum 1 év munkatapasztalat irodai környezetben
  • Grafikai, képszerkesztő, prezentációkészítő program hobbi szintű ismerete
  • Szépérzék
  • Monotonitástűrés
  • Támogatói attitűd

Benefits

Amit a munkádért cserébe a cég nyújtani tud számodra:
  • Stabil, multinacionális háttér, mégis családias hangulat
  • Szép, igényes belvárosi munkakörnyezet
  • Profi, fiatalos csapat
  • Belépő tréningek
  • Folyamatos képzési lehetőségek
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttattási csomag

Kezdés: Azonnal lehetséges
Helyszín: V.kerület

Other notes

If you would like to apply for this job, please send us your curriculum vitae both in Hungarian and English with the reference number in the subject of your application to admin@grafton.hu.
If you have had an interview at Grafton Recruitment already, please contact your consultant directly (ideally via e-mail).
For more job opportunities visit www.grafton.hu/en/jobs/sales-marketing/

Sales and Marketing | Marketing | Trainee |