PLC programozó

Referencia
1-18-40405

Légy részese az autóiparban tevékenykedő, hűtő-fűtő (HCS), gumi-és műanyag tömlők gyártásával foglalkozó partnerünk csapatának, az alábbi pozícióba:

PLC PROGRAMOZÓ

Feladatok:

  • PLC vezérelt gyártógépek programozása, optimalizálása, esetleges üzemzavarok elhárítása (Siemens S5, S7);
  • PLC vezérlések karbantartása;
  • Területhez tartozó alkatrészkészlet nyomon követése, készletfigyelése;
  • PLC vezérlésekhez szükséges anyagok specifikációja;
  • Felújítási-, fejlesztési projektekben való aktív részvétel.
Követelmények

Követelmények:

  • Releváns műszaki képesítés;
  • PLC programozási képesítés;
  • Legalább 2 év PLC programozásban szerzett tapasztalat (S5, S7);
  • Villamossági ismeretek;

Előny:

  • Angol vagy német nyelv alapszintű ismerete.
Előnyök

Amit az ügyfelünk kínál:

  • Tapasztalati szinted szerinti, motiváló juttatási csomag;
  • Alapbéren felül: Cafeteria, 13. havi bér, Prémium, Bejárás támogatás;
  • Felelősségteljes, szakmailag magas szintű munkakör;
  • Erős csapatszellem;
  • Rugalmasság;
  • Munkarend: rugalmas 1 műszak (H-P napi 8 óra).

Munkavégzés helye: Vác