Kapcsolódás...

PHP Developer

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 34368

Szívesen részt vennél egy tőkeerős, innovatív start-up webfejlesztésében, mint PHP fejlesztő?

A főbb feladatok:

  • Fejlesztői feladatok széleskörű ellátása
  • Front- és back-end oldali fejlesztésekben való részvétel
  • Hibaelhárítás, tesztelés, dokumentáció készítés
  • Termékfejlesztésben való aktív részvétel

Követelmények

  • PHP, JavaScript, MySQL, JQuery magas szintű ismerete
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Csapatjátékos attitűd
  • Rendszerlátó képesség
  • Középfokú angolnyelv-tudás
  • Tervezési képesség
  • Határidők megbecslése és betartása

Előnyök

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Nem kötött multi környezet, belvárosi iroda
  • Aktív részvétel start-up projektben
  • Esetenként home-office

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/it-telecommunications/ weboldalra.

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Programozó / fejlesztő | PHP | MySQL | Programmer