Kapcsolódás...

Pénzügyi és számviteli munkatárs - Szigetszentmiklós

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 34796

Gyártó szektorban lévő multinacionális partnerünk keres pénzügyi és számviteli munkatársat SZIGETSZENTMIKLÓSRA.

Ha te vagy az ideális jelölt, az alábbi feladatokért leszel felelős:

  • költségszámlák érkeztetése, igazoltatása és lefűzése
  • részvétel a tárgyieszköz-könyvelésben
  • bank könyvelés, tárgyi eszköz könyvelésében való részvétel
  • zárásokban való részvétel

Követelmények

  • mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • lelkes pályakezdőket is várunk, de a releváns tapasztalat nagy előny!
  • Excel- és Word-ismeret
  • alapszintű angol nyelvtudás
  • pontosság

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Junior |