Kapcsolódás...

Pénzügyi és számviteli munkatárs - Szigetszentmiklós

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 34796

Gyártó szektorban lévő multinacionális partnerünk keres pénzügyi és számviteli munkatársat SZIGETSZENTMIKLÓSRA.

Ha te vagy az ideális jelölt, az alábbi feladatokért leszel felelős:

  • költségszámlák érkeztetése, igazoltatása és lefűzése
  • részvétel a tárgyieszköz-könyvelésben
  • bank könyvelés, tárgyi eszköz könyvelésében való részvétel
  • zárásokban való részvétel

Követelmények

  • mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • lelkes pályakezdőket is várunk, de a releváns tapasztalat nagy előny!
  • Excel- és Word-ismeret
  • alapszintű angol nyelvtudás
  • pontosság

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Junior |