Kapcsolódás...

Pénzügyi és számviteli munkatárs - 1.kerület

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 34985

Dán és belga tulajdonban lévő ingatlanszektorban és kereskedelemben működő cég lelkes és jókedélyű könyvelési csapata keres PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI munkatársat, hogy segítsen nekik a következő feladatok elvégzésében:

  • teljes körű számlázási feladatok ellátása
  • vevői számlák és szállítói számlák könyvelése
  • banki és pénztári tranzakciók könyvelése
  • vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése, kezelése
  • banki utalások kezelése
  • főkönyvi egyeztetési feladatok ellátása

Követelmények

  • könyvelői képesítés (mérlegképes végzettség vagy gazdasági diploma előny)
  • középszintű angol nyelvtudás (főleg írásban kell majd használni)
  • 1-2 év pénzügy vagy könyvelés területén szerzett tapasztalat, de motivált, gyakorlattal rendelkező pályakezdő frissdiplomások jelentkezését is várjuk
  • precíz és pontos munkavégzés, csapatmunka

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Pénzügy | Könyvelő | Asszisztens | Junior | Bookkeeper, accountant