Kapcsolódás...

Pénzügyi asszisztens - III. kerület

Lokáció Budapest III. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 1-11-37639

Nemzetközi, innovatív technológiákkal, komplex hardver és szoftver rendszerekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk Pénzügyi Asszisztens munkatársat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • számlák rögzítése
  • pénzügyi csapat adminisztratív támogatása
  • dokumentumok iktatása
  • számlák igazoltatása
  • irattárazás
  • dossziék vezetése, karbantartása

Követelmények

  • pénzügyi/számviteli szakirányú végzettség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • monotonitástűrés
  • lojalitás

Előnyök

  • versenyképes jövedelem
  • kellemes munkakörnyezet
  • nagyszerű csapat, fejlődési lehetőség

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search-disciplines=penzugy-szamvitel weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Pénzügy | Asszisztens | Junior | Assistant