Kapcsolódás...

Pénzügyi Asszisztens

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 12 hónapja
Referencia szám 34998

Nemzetközi, kereskedelmi szektorban tevékenykedő megbízónk számára keresünk új kollégát PÉNZÜGYI ASSZISZTENS munkakörbe, II.kerületi munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Utólagos pénzügyi elszámolások, számlák elkészítése az orvos látogatók instrukciói alapján
  • Raktári elszámolás elkészítése orvos látogatók részére
  • Készlethez kapcsolódó átadások kivitelezése az ügyviteli szoftverben
  • Technikai raktárátadások kivitelezése
  • Beszerzéshez kapcsolódó bevételezések rögzítése az ügyviteli rendszerben
  • Havi leltáregyeztetés lefolytatása, ennek dokumentálása -
  • Leltári eltérésekről kimutatás elkészítése könyvelők számára
  • Berkező számla iktatási rendszerbe való feltöltése
  • Bizonylatok kialakult rendszerben történő archiválása
  • Garanciális folyamatok kivitelezése
  • Vevői folyószámla elkészítése excel formátumban
  • Vevőkkel történő egyeztetés folyószámlával kapcsolatban

Követelmények

Az ideális jelölt a következőkkel rendelkezik:
  • 1,5/2 év hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
  • Gazdasági irányú végzettség
  • Excel ismeret, magabiztos felhasználói szint
  • Angol nyelvismeret előny
  • Talpraesett, proaktív személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Lelkiismeretes, képes az önálló munkavégzésre

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Hosszú távú, biztos pozíció
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a admin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | Pénzügy and Számvitel and Bank | Irodai adminisztráció | Számvitel | Asszisztens | Junior | Assistant