Pénzügyi asszisztens

Referencia
1-7-39630

Te is szereted a plázák pezsgő hangulatát? Most munkád során azt is megtudhatod milyen költségek, számlák és szerződések vannak a kirakatok mögött.

Ingatlanszektorban tevékenykedő cég megbízásából keresünk PÉNZÜGYI ASSZISZTENS, aki az alábbi feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Bejövő számlák rögzítése
  • Bérlőkkel való kapcsolattartás, behajtás, bérlők árbevétel információinak összegyűjtése
  • Házipénztár kezelése
  • Óvadék és bankgarancia számolás és a bérlők kiértesítése
  • Számlázási feladatok (promóció, közművek felé)
  • Havi és negyedéves riportokban való részvétel a bérbeadási vezető segítségével
  • Bérleti szerződések összeállításában való részvétel (adatok összegyűjtése, mellékletek készítése, stb)
  • Bérbeadási meetingeken való részvétel és erről jegyzőkönyv készítése
Követelmények

Amire szükséged lesz:

  • felsőfokú végzettség
  • középszintű angol nyelvtudás
  • érdeklődés a pénzügy iránt
Előnyök

Amit Te nyersz:

  • év végi bónusz
  • budapesti közlekedési támogatás (BKV)
  • cafeteria
  • életbiztosítási hozzájárulás
  • jól megközelíthető, csodaszép iroda
  • életvidám, dinamikus csapat
  • értékes tapasztalatok ingatlan szektorban