Kapcsolódás...

Oracle BI developer

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 napja
Referencia szám 4-10-36350

Budapesti székhelyű, szoftverfejlesztő és rendszerüzemeltető partnerünk számára keresünk munkatársat Oracle BI pozícióba.
Feladatok:

  • Adattárház jellegű rendszerek fejlesztése és tesztelése.
  • Információs adat architektúra üzemeltetése.
  • Csapatmunkában való részvétel, elemzőkkel való együttműködés.
  • Fejlesztési folyamatok véglegesítése, részvétel a rendszerek bevezetésében, minőségbiztosítók közreműködésével.

Követelmények

Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Oracle PL/SQL és SQL ismerete.
  • Adattárház technológiák, módszertanok ismerete.
  • Adatvizualizációs és dashboard építési tapasztalat
  • Adatpiacok tervezésében, építésében, felhasználásban jártasság
  • Előnyt jelent ORACLE APEX ismerete, használatában való jártasság,valamint Big Data rendszerek, R, Python nyelvek ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • A feladatok határidőben történő megvalósítása
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatás
  • Képzési lehetőség
  • Egymást segítő, összetartó közösség

Informatika and Távközlés | Vállalatirányítási rendszer | Tanácsadó | Programozó / fejlesztő | Specialista | Oracle | SQL | PostgreSQL | Developer