Kapcsolódás...

Office Operations Department Manager

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 1-12-37379

Budörsi multinacionális szolgáltató partnerünk részére keresünk tapasztalt, elhivatott Operációs Vezetőt, aki a magyar és az osztrák irodáért lesz felelős, kiváló angol nyelvtudással az alábbi felelősségi körökkel:

  • Az Adminisztráció és Recepció, Expat ügyintézés koordinálása
  • Létesítményüzemeletési, takarítási, egyéb szolgltatások koordinálása
  • Gépjármű - és mobilflotta menedzsment
  • Munka és balesetvédelmi terület koordinálása
  • Utazásszervezés, foglalások kontrollja
  • Szoros együttműködés a HR osztállyal

Követelmények

Ami fontos a munkakör betöltéséhez:
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan közgazdaságtan, vagy társadalomtudomány)
  • Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
  • 5 év tapasztalat hasonló területen
  • Peoplemanagementben szerzett tapasztalat

Előny:
  • SAP-HR ismeret
  • német nyelvtudás

Előnyök

Amit a Partnerünk kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Vállalti autó
  • Változatos kihívások

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=adminisztracio-asszisztencia weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Irodai adminisztráció | Koordinátor | Vezető | Operácuós vezető | Adminisztráció | HR | Irodai | Szenior | Department Manager