Kapcsolódás...

NPI Projektmérnök

Lokáció Bács-kiskun
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 4-30-35272

Autóipari termékek gyártásával (PRÉSELÉS ÉS HEGESZTÉS során) foglalkozó nemzetközi megbízónk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

NPI PROJEKTMÉRNÖK

Feladatok:

  • Koordinálni és dokumentálni a termékek megvalósíthatósági elemzését
  • Biztosítani, hogy a termékek megfelelnek minden műszaki és szerződéses követelménynek, illetve az ehhez kapcsolódó folyamatok megfelelően végbemenjenek
  • Különböző tervezőprogramokban a modellek ellenőrzése
  • Csatorna biztosítása a vevők és az értékesítők között a folyamatokkal kapcsolatban

Munkavégzés helye: Dunaújváros vonzáskörzete

Követelmények

  • Mérnöki végzettség (ideálisan gépészmérnök)
  • Valamely 3D-s modellező szoftver ismerete
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Előny: autóiparban szerzett 1-2 éves tapasztalat, illetve fém-megmunkálásban/préselésben szerzett tapapasztalat

  • Ha eddig szerszámmérnökként vagy tervezőmérnökként tevékenykedtél, ez egy ideális előrelépési lehetőség
  • A cég bejárási vagy letelepedési támogatást is tud nyújtani
  • Jó munkahelyi légkör (tényleg!)

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

| Mechanical engineer