Kapcsolódás...

NPI Projektmérnök

Lokáció Veszprém
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 34946

Partnerünk TIER-1es autóipari beszállító, amely növekvő számú projektjeinek menedzselésére keresi új munkatársát az alábbi komplex munkakörbe:

NPI projektmérnök

Feladatok:

  • Ügyfelekkel történő folyamatos, akár személyes kapcsolattartás az új termék projektek kapcsán, ami rendszeres külföldre történő utazást igényelhet,
  • Projektek előkészítése és a kapott dizájnra vonatkozó megvalósíthatósági (DFA/DFM) és gyárthatósági tanulmányok készítése
  • Szerszámok specifikációinak elkészítése belső vagy külső gyártás számára
  • Layoutok elkészítése az új termékekre vonatkozóan
  • Folyamatmérnökökkel történő szoros együttműködés a folyamatok kidolgozása, fejlesztése érdekében (fröccsöntés, laminálás, habosítás)

Követelmények

Elvárások:
  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás a vevőkkel történő kapcsolattartáshoz
  • Legalább 3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Önállóság, jó kommunikációs készség

Ügyfelünk versenyképes kompenzációs csomagot, komplex, változatos szakmai feladatokat és karrierlehetőséget kínál leendő munkatársának.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Új termék bevezetés | Mechanical engineer