Kapcsolódás...

Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs (autóipari terület)

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 31603

Ügyfelünk az egyik legismertebb informatikai szolgáltató központ. Budaörsi irodájukba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Ha magabiztosan beszélsz németül és szeretnél multikulturális környezetben szakmai tapasztalatot szerezni, küldd el nekünk az önéletrajzod!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a német márkaszervízekkel, autótulajdonosokkal
  • Technikai problémamegoldás, a megoldandó feladatok nyomon követése a rendszerben
  • Kapcsolattartás a németországi központtal

Követelmények

  • Magabiztos, felsőfokú német nyelvismeret
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • JOGOSÍTVÁNY, vagy folyamatban lévő jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Autóipari területen szerzett tapasztalat

  • Nagy múltú, szakmai hírnévvel rendelkező multinacionális csapat
  • Lehetőség kiemelkedő szakmai tapasztalat szerezésére
  • Nyelvtudás kamatoztatása, fejlesztése multikulturális, stabil, barátságos és fiatalos munkakörnyezetben, modern munkakörülmények között
  • Szakmai képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a bsc@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/uzlettamogato-kozpontok/ weboldalra.

Üzlettámogató Központ | Ügyfélszolgálat | Pályakezdő | Ügyfélszolgálat |