Kapcsolódás...

Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs (autóipari terület)

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 31603

Ügyfelünk az egyik legismertebb informatikai szolgáltató központ. Budaörsi irodájukba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Ha magabiztosan beszélsz németül és szeretnél multikulturális környezetben szakmai tapasztalatot szerezni, küldd el nekünk az önéletrajzod!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a német márkaszervízekkel, autótulajdonosokkal
  • Technikai problémamegoldás, a megoldandó feladatok nyomon követése a rendszerben
  • Kapcsolattartás a németországi központtal

Követelmények

  • Magabiztos, felsőfokú német nyelvismeret
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • JOGOSÍTVÁNY, vagy folyamatban lévő jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Autóipari területen szerzett tapasztalat

  • Nagy múltú, szakmai hírnévvel rendelkező multinacionális csapat
  • Lehetőség kiemelkedő szakmai tapasztalat szerezésére
  • Nyelvtudás kamatoztatása, fejlesztése multikulturális, stabil, barátságos és fiatalos munkakörnyezetben, modern munkakörülmények között
  • Szakmai képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a bsc@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/uzlettamogato-kozpontok/ weboldalra.

Üzlettámogató Központ | Ügyfélszolgálat | Pályakezdő | Ügyfélszolgálat |