Kapcsolódás...

Művezető

Lokáció Heves
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 34702

Megbízó cégünk egy nemzetközi szinten elismert, pneumatikai komponensek és rendszerek gyártásával foglalkozó nagyvállalat. Az ő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Művezető

Feladatok:

  • Kis sorozatszámú, pneumatikus termékek gyártásának irányítása,
  • termelési minőségi és mennyiségi kritériumok teljesítésének biztosítása,
  • 20-40 fős csoport teljeskörű irányítása,
  • fejlesztési, termékbevezetési projektek támogatása,
  • társosztályokkal való aktív, szoros együttműködés.

Munkavégzés helye: Eger

Követelmények

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • gyártásban, vezetésben szerzett 2-3 év tapasztalat,
  • önállóság, szervezőkészség, határozott fellépés.

Előnyt jelent:
  • Középfokú, aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • SAP ismeret,
  • TS ISO ismeretek

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés,
  • cafatéria és egyéb béren kívüli juttatások,
  • multinacionális környzetet,
  • fiatalos csapat.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Gépész |