Kapcsolódás...

Műszakos termelésvezető

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 hónapja
Referencia szám 34835

Könnyűiparban tevékenykedő, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

  • A termelésben dolgozó kollégák irányítása és fejlesztése műszakvezetőkön keresztül.
  • Részvétel a csapatába tartozó kollégák betanításában, fejlesztésben
  • Rendszeres riportálás a termelési vezetőnek
  • Társterületekkel való aktív együttműködés. (logisztika, minőségbiztosítás, karbantartás)
  • Folyamatok fejlesztésében történő aktív közreműködés
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Követelmények

Követelmények:
  • Legalább 5 év termelésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Középfokú, lehetőleg műszaki végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség és motiváltság
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó műszaki affinitás

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Modern munkakörnyezet

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Gyártás / vezetés | Csapatvezető | Mérnökség | Technical officer