Kapcsolódás...

Műszaki koordinátor

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 4-30-35207

Partnercégünk piacerős válallat, hazánk egyik vezető PB-gáz szolgáltatója, mely kiváló minőségű pébé-gáz termékeket kínál vásárlóinak.
Megbízásukból keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Műszaki koordinátor/Műszaki asszisztens

Feladatok:

  • Vállalatirányítási rendszer napi aktív használata
  • Feladatkört érintő vonatkozó szabványok, jogszabályok, törvények, belső folyamatirányítások megismerése, gyakorlása
  • Palackos műszaki keretszerződések megismerése aktív és hatékony gyakoroltatása
  • Műszaki alvállalkozókkal napi aktív kapcsolattartás (Palackos műszaki keretszerződésnek megfelelően: palacktároló konténerek elbontása-karbantartása, kivitelezése)
  • Porral oltó alvállalkozóval napi kapcsolattartás (porral oltó bérleti szerződés megfelelően)
  • Gyorscsatlakozót kiszállító futár céggel történő napi kapcsolattartás (szerződésnek megfelelően)
  • Palackos területi képviselőkkel napi kapcsolattartás
  • Irattári rend megismerése (műszaki dokumentumok irattározása)
  • Hó végi riportok (befejezett beruházások - Pénzügy, KPI mutatószámok - Operáció, folyamatban lévő telepítések - kereskedelem)
  • Ismétlődő villámvédelmi vizsgálatok koordinálása (palacktároló)
  • A palackos értékesítő Partnerek beiskolázása a 3. éghető gáz tűzvédelmi tanfolyamra és OKJ cseretelep kezelő tanfolyamra
  • Raktárkezelés (palacktárolók, tárgyi eszközök mozgatása depó-gyártómű és szerződött partner között)
  • Palackos depókkal való kapcsolattartás, palackos depók műszaki megfelelésének fenntartása

Követelmények

  • Word, excel kezelése felhasználói szinten
  • Műszaki szakképzettség (nem feltétlen kell hogy mérnök legyen, de legyen műszaki vénája, affinitása ehhez a területhez)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos
  • Fiatal, tanulni vágyó, ambiciózus

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Üzemeltetés | Mechanical engineer