Kapcsolódás...

EHS Koordinátor

Lokáció Dunaharaszti
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 19 napja
Referencia szám 34566

Nemzetközi hátterű, fém alapanyagok és alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk csapatába keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • új gyártóegység munka- és tűzvédelmi szabályzatának kialakítása,
  • meglévő 3 gyártóegység szabályainak naprakészen tartása,
  • kockázatelemzések és intézkedési tervek kidolgozása,
  • belső auditok elvégzése, ezekhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése,
  • az auditok során feltárt nem megfelelőségek kivizsgálása, megoldási javaslatok kidolgozása, magvalósításuk ellenőrzése,
  • munkabalesetek és foglalkozási megbetegedések kivizsgálása,
  • munka- és tűzvédelmi oktatások megtartása,
  • beszámolás a vezetőség felé.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Követelmények

  • munkavédelmi szakmérnöki és tűzvédelmi végzettség, vagy diploma és középfokú munka-és tűzvédelmi végzettség,
  • releváns gyártó környezetben szerzett tapasztalat,
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • határozott fellépés,
  • kommunikatív személyiség.

Előnyök

  • globális cégháttér, mégis családias környezet,

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Munkavédelmi | Safetyatwork and technical equipment technician