Kapcsolódás...

Munka- és tűzvédelmi szakember

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 34566

Nemzetközi hátterű, fém alapanyagok és alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk csapatába keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Munka- és tűzvédelmi terület kézben tartása a jogszabályoknak megfelelően,
  • kockázatelemzések és intézkedési tervek kidolgozása,
  • belső auditok elvégzése, ezekhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése,
  • az auditok során feltárt nem megfelelőségek kivizsgálása, megoldási javaslatok kidolgozása, magvalósításuk ellenőrzése,
  • munkabalesetek és foglalkozási megbetegedések kivizsgálása,
  • munka- és tűzvédelmi oktatások megtartása,
  • beszámolás a veztőség felé.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Követelmények

  • Munkavédelmi szakmérnöki és tűzvédelmi végzettség, vagy diploma és középfokú munka-és tűzvédelmi végzettség,
  • releváns gyártó környezetben szerzett tapasztalat,
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • határozott fellépés,
  • kommunikatív személyiség.

Előnyök

  • globális cégháttér, mégis családias környezet,
  • igényes, barátságos munkakörnyezet.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Munkavédelmi | Safetyatwork and technical equipment technician