Kapcsolódás...

Minőségügyi vezető

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 34877

Stabil piacú termékkel és kellemes vállalati kultúrával rendelkező könnyűipari partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba Dél-Pest megyébe:

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

  • Kb. 20 fős minőségbiztosítási csapat vezetése
  • Belső auditok végrehajtása és vevői auditokon a cég képviselete
  • Beszállítói minőségügyi problémák kezelése
  • Nemzetközi minőségügyi szabványok és rendszerek (ISO 9001, IQRS) bevezetése és fenntartása

Követelmények

  • Legalább 5 év minőségirányítási területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Műszaki egyetemi végzettség (előny: minőségügyi szakirány)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Határozott, dinamikus személyiség

Előnyök

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Ideális a pozíció olyan tapasztalattal rendelkező szakemberek részére, akiknek jelenlegi munkahelyükön nincs előrelépési lehetőségük vagy szeretnének nagyobb létszámú csapat irányításában is tapasztalatot szerezni.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Minőségügy | Vezető | Mérnök | ISO | Gyártás |