Kapcsolódás...

Minőségügyi vezető

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 34877

Stabil piacú termékkel és kellemes vállalati kultúrával rendelkező könnyűipari partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba Dél-Pest megyébe:

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

  • Kb. 20 fős minőségbiztosítási csapat vezetése
  • Belső auditok végrehajtása és vevői auditokon a cég képviselete
  • Beszállítói minőségügyi problémák kezelése
  • Nemzetközi minőségügyi szabványok és rendszerek (ISO 9001, IQRS) bevezetése és fenntartása

Követelmények

  • Legalább 5 év minőségirányítási területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Műszaki egyetemi végzettség (előny: minőségügyi szakirány)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Határozott, dinamikus személyiség

Előnyök

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Ideális a pozíció olyan tapasztalattal rendelkező szakemberek részére, akiknek jelenlegi munkahelyükön nincs előrelépési lehetőségük vagy szeretnének nagyobb létszámú csapat irányításában is tapasztalatot szerezni.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Minőségügy | Vezető | Mérnök | ISO | Gyártás |