Minőségügyi mérnök

Referencia
101-10-42572

Stabil lábakon álló, autóipari gyártópartnerünkhöz keresünk új munkatársat GYÁRTÁSKÖZI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK személyében. Ha egy modern, nemzetközi munkakörnyezetben képzeled el a jövődet akkor érdemes lehet tovább olvasni.

Lássuk, milyen feladataid lesznek ebben a munkakörben:

  • Gyártásközi és végellenőrzéshez kapcsolódó utasítások elvégzése
  • Folyamatfejlesztésben való aktív részvétel
  • Külső és belső auditok és próbagyártások támogatása
  • Minőségügyi dokumentumok kezelése
  • Beszállítói és vevői minőségbiztosítási csapat munkájának a segítése
Követelmények

Te lehetsz az ideális jelölt, amennyiben:

  • Befejezett felsőfokú tanulmányokkal rendelkezel műszaki/gazdasági területről
  • Szereztél már tapasztalatot minőségbiztosítás területen
  • Angol nyelvtudásod aktív (külföldi kollégák és partnerek)
Előnyök

Befektetett munkádért cserébe:

  • Innovatív termelési környezetben végezheted a munkádat, ahol folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségekre számíthatsz
  • A munkádat rugalmasan végezheted home officeból, vagy a cég telephelyéről
  • Alapbéred mellett cafeteria üti a markodat
  • Év végi és karácsonyi bónuszokra számíthatsz
  • Bejárásodat tömegközlekedéssel 100%-ban, autóval pedig 15 Ft/km-es díjjal támogatják