Kapcsolódás...

Minőségirányítási vezető

Lokáció Bács-kiskun
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Kapcsolat Czékus Kornél
Referencia szám 34633

Stabil háttérrel rendelkező az élelmiszeripar szektorban működő Bács-Kiskun megyei ügyfelünk megbízásából keresünk AZONNALI KEZDÉSSEL munkatársat az alábbi munkakörre:

Feladatok:

  • Minőségügyi rendszerek működtetése, optimalizálása,
  • laboratórium, minőségbiztosítási csapat vezetése,
  • auditokban való aktív részvétel és arra történő felkészülés,
  • részvétel az új rendszerkövetelmények bevezetésében,
  • hatósági és minőségügyi riportok készítése,
  • szoros kapcsolatottartás a társosztályokkal.

Munkavégzés helye: Nyugat-Bács-Kiskun megye

Követelmények

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • élelmiszeripari gyártás minőségirányításban szerzett minimum 5 éves tapasztalat,
  • minőségügyi auditori tapasztalat,
  • GMP+ FSA, HACCP, ISO, IFS, ISCC szabványok elméleti és gyakorlati ismerete,
  • aktív középszintű angol nyelvtudás,
  • kiváló kommunikációs és interperszonális képességek,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés,
  • jó munkahelyi légkör,
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • azonnali kezdés.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Minőségügy | Szakmai felelős | Minőségügy | Quality Manager