Kapcsolódás...

Minőségirányítási középvezető

Lokáció Hajdú-bihar
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 35075

Ügyfelünk fémalkatrészek gyártásával foglalkozó nemzetközi vállalat, amely hosszú évek óta stabil beszállítója a legnagybb autó-, repülőipari vállalatoknak. Debreceni telephelyükre keressük munkatársukat az alábbi munkakörbe:
Feladatai:

  • Az irányítása alá tartozó mérnökök (5 fő) szakmai irányítása, fejlesztése
  • Lean szerinti folyamatfejlesztés, projektek kezdeményezése
  • Szakterületére vonatkozó előrejelezések, büdzsé, riportok készítése, megvalósulásuk nyomonkövetése
  • Tervek készítése (gazdasági, kapacitás, létszám, szabadság, budget, produktivitás, készlet, stb.) és azok megvalósulásának követése
  • Vevői kapcsolattartás különös tekintettel az esetleges reklamációk kezelésére
  • Selejtanalízis, statisztikai kiértékelések készítése

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség, tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Ideálisan kisebb csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi ismeretek, Lean ismeretek
  • Jó kommunikációs készség

Megbízónk stabil, további növekedés előtt álló munkahelyet, szakmai fejlődési lehetőség és versenyképes kompenzációt (alapbér+bónusz) biztosít leendő munkatársának.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Vezető | Lean | Minőségügy | Director / Quality Manager