Kapcsolódás...

QA Manager

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 4-10-36365

Jelentős méretű IT projekteket szállító megbízónk főként állami, versenyszférából történt megrendeléseken dolgozik. A hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon való megmérettetésre is. A sok éves múlttal rendelkező cég, büszke a rövid határidőre sikerrel leszállított robosztus rendszereikre.

Csapatukba keressük azt a szakembert, aki kihívásnak tekinti a következőket:

Főbb szakmai feladatok:

  • Szoftverfejlesztési folyamat elemzése, a szoftverfejlesztési folyamat javítására javaslattétel tesztelési illetve minőségjavítási céllal
  • A fejlesztett rendszerek szoftverminőségének javítása céljából megoldások kutatása, azokat a vezetőség felé való prezentálása
  • Technológiai ismeretek és szempontok folyamatos kutatása és bővítése meglévő rendszerekhez
  • A szervezet által használt technology stack ismerete
  • Teszteléselméleti tudás folyamatos építése a szervezetben
  • Continuous Integration folyamatos bővítése, elemzése
  • Continuous Delivery bevezetésének támogatása, előfeltételek megteremtése, tervezése
  • CI és CD elmélet folyamatos építése a szervezeten belül

Vezetői feladatok:
  • Tesztelői csoport (automatizáló és manuális) vezetése
  • Tesztelői csapat szakmai és vezetői támogatása, szakmai mentor feladatkör
  • A csoport folyamatos fejlesztése, részvétel a teljesítmény-értékelésben
  • A tesztelői csoport számára belső és külső oktatások szervezése
  • Kiválasztási folyamat IT oldalról való támogatása, a jelöltek szakmai interjúztatása
  • A szervezetépítésben, belső folyamatok javításában való proaktív részvétel

Követelmények

  • Több rétegű, nagy rendelkezésre állású architektúrában működő rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Tesztelésben szerzett 5+ év tapasztalat
  • Tesztautomatizálásban szerzett 3 év tapasztalat
  • Vezetői pozícióban szerzett 2+ év tapasztalat
  • Continuous integration elméleti és gyakorlati ismerete
  • Continuous Integration eszközök ismerete (Jenkins, GO cd)
  • Continuous Delivery elméleti ismerete
  • Agilis fejlesztési módszertan ismerete
  • Verziókezelő ismeret
  • Performancia tesztelési ismeret
  • Szakmai angol nyelv ismerete írásban

  • Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
  • Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése
  • Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Stabil vállalat, fiatalos munkahely
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség
  • Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
  • Versenyképes bérezés

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Tesztelő | ISTQB | Programmer