Kapcsolódás...

Minőségbiztosítási mérnök (gyártás)

Lokáció Heves
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 34858

Autóelektronikai gyártásben tevékenykedő innovatív Ügyfelünk számára keresünk munkatársat az alábbbi pozícióba:

Feladatok:

  • Klasszikus minőségbiztosítói feladatok, melyek a következőket foglalják magukba:
  • Minõségi problémák elemzése, megoldása, dokumentálása
  • Költségcsökkentést célzó intézkedések meghatározása és bevezetése, standard problémamegoldó technikák alkalmazása
  • Korai elõrejelzõ rendszerek üzembe helyezése és karbantartása
  • Vevõi reklamációk kezelése, 8D készítése
  • Statisztikák készítése
  • Folyamatos fejlesztés
  • Munkavállalók fejlesztése minõségbiztosítással kapcsolatosan (munkautasítások készítése)
  • Együttmûködés a támogató osztályokkal

Követelmények

  • Felsõfokú mûszaki végzettség (villamos- vagy gépészmérnök)
  • Legalább kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Csapatmunkára és együttmûködésre való képesség
  • Gyártásban, lehetőleg minőségbiztosításban szerzett tapasztalat

Partnerünk színvonalas munkakörnyezetet, vállalaton belüli karrierlehetőséget, rugalmas munkaidőt, szakmai és nyelvi képzéseket, és korrekt, több elemből álló kompenzációs csomagot biztosít munkatársainak

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Minőségügy | Mérnök | FMEA | Minőségbiztosítás | SMT | 8D |