Kapcsolódás...

Minőségbiztosítási koordinátor

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 5 napja
Referencia szám 4-30-37528

Zöldmezős beruházás keretében nyitja meg nemzetközi autóipari partnercégünk raktárának kapuit Nyugat-Pest megyében, és hozzájuk keresek MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI KOORDINÁTORI pozícióba új kollégát.

Főbb feladataid lennének:

  • A raktáregység minőségbiztosítási folyamatainak zavartalan működése
  • Vevői reklamációk esetén felülvizsgálat és intézkedés, ehhez társuló készséges attitűd
  • NPI projekteknél a beszállítók ellenőrzése

Munkavégzés helye: Páty

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 2 év minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Két műszakos munkavégzés vállalása

Előny: autóipari tapasztalat, különösen disztribúciós területről

Előnyök

  • Munkába járás biztosítása Budapestről
  • kihívások egy induló porjekt keretében (külföldi betanulás)

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

| Quality Manager