Kapcsolódás...

Minőségbiztosítási koordinátor

Lokáció Komárom-esztergom
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 4-30-35224

Multinacionális, világszerte ismert mezőgazdaságban tevékenykedő Ügyfelünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI KOORDINÁTOR

Napi feladatok lesznek:

  • A meglévő minőségirányítási rendszer koordinálása, fejlesztése (ISO9001)
  • Belső és országok közötti auditok lebonyolítása
  • A menedzsment részére rendszeres riportok készítése
  • A vevői panaszok folyamatmenedzsmentjében való részvétel

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Követelmények

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség (agrármérnöki végzettség előny)
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség és nagyfokú önállóság

Megbízónk versenyképes bérezést, komplex béren kívüli juttatásokat (Medicover, önkéntes nyugdíjpénztár stb.) és akár nemzetközi fejlődési és karrierlehetőséget kínál leendő munkatársának a színvonalas szakmai munkáért cserébe.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

| Quality Manager