Kapcsolódás...

MES mérnök (IT terület)

Lokáció Fejér
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 34977

A gumigyártás területén kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező dunaújvárosi székhelyű megbízónk fiatalos csapatába keresünk az alábbi pozícióba kollégát:
MES mérnök

Feladatok:

  • MES (Manufacturing Execution System) rendszer berendezéseinek karbantartása
  • MES funkciókat megvalósító szoftverek telepítése
  • MES berendezések raktárkészlet nyilvántartása
  • A valós idejű állapotlekérdező rendszer problémáinak gyűjtése, kezelése
  • Közvetett és közvetlen monitorozás, a lekérdező rendszer működésének figyelése
  • Új szoftverek betanítása a dolgozóknak
  • Jogosultságkezelés
  • Szotfverfejlesztés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk !!!

Követelmények

  • felsőfokú informatikai diploma
  • középfokú angol nyelvtudás
  • programozási ismeretek (java, pl/sql )
  • hálózati ismeretek
  • rendszergazdai ismeretek

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • fiatalos csapat,
  • multinacionális környezet,
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • utazási támogatás,
  • költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a it@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/informatika-tavkozles/ weboldalra.

Informatika and Távközlés | Rendszerüzemeltetés és tervezés | Mérnök | Junior |