Kapcsolódás...

Mérnökségi csoportvezető

Lokáció Győr-moson-sopron
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 34973

Megbízó cégünk egy német tulajdonban lévő nagyvállalat, akik itt Magyarországon több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkeznek az üzemagyag rendszerek, olaj és levegővezetékek gyártásában. Az ő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok,

  • 15 fős mérnökségi csoport munkájának koordinációja,
  • mérnökségi terület céljainak meghatározása,
  • részvétel különböző projektek menedzselésében (NPI, új termelő eszköz bevezetése, folyamatfejlesztések...)
  • együttműködés a minőségüggyel auditok és reklamációk kapcsán,
  • kapcsolattartás az anyavállalattal, cégvezetéssel.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki (gépész vagy villamos) végzettség.
  • autóiparban szerzett min 5 éves mérnöki tapasztalat,
  • magabiztos, aktív német ÉS angol nyelvtudás,
  • vezetésben szerzett tapasztalat,
  • utazási hajlandóság (időnkénti kiküldetések vállalása)
  • magabiztos fellépés, határozottság,
  • önálló, precíz munkavégzés.

Előnyök

  • Munltinacionális környezet,
  • versenyképes fizetés.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Gyártás / vezetés | Vezető | Gyártás | Product Manager