Kapcsolódás...

Junior mérnök

Lokáció Csongrád
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 hónapja
Referencia szám 4-30-37397

Pozícióleírás megtekintése

TÉGED keresünk?

  • Igen, ha érdekel a gyártás, de nem igazán van még tapasztalatod. --> Itt a lehetőség a tapasztalatszerzésre!
  • Igen, ha nem tudod, hogy pontosan milyen pozícióra pályázz a termelés területén belül. --> Most megtudhatod, mi passzol Hozzád a legjobban!

Élelmiszeripari területen tevékenykedő, multinacionális partnercégünk megbízásából

JUNIOR MÉRNÖK munkakörre várjuk a jelentkezésed!

Amire számíthatsz:
  • hosszútávú lehetőség, akár 3 év (!)
  • többféle pozícióban is kipróbálhatod magad a gyártásban!

Munkavégzés helye: Csongrád-megye

Követelmények

  • mérnöki területen szerzett diplomád van (gépész, villamos, élelmiszer- vagy környezetmérnöki területen, akár műszaki menedzser képzésen stb.)
  • lehetsz PÁLYAKEZDŐ, de max. 2 éves releváns tapasztalattal is megfelelhetsz,
  • tudsz vállalni teljes munkaidős pozíciót,
  • pörgős, nyitott személyiséged van,
  • angol nyelven középfokon magabiztosan kommunikálsz (szóban is)!

Előnyök

  • végig fizetett a gyakornoksági időd,
  • multinacionális környezetben indíthatod el a karriered,
  • hosszútávú lehetőséget kapsz (később akár vezetővé is válhatsz!),
  • fiatalos, pörgős munkakörnyezetben dolgozhatsz,
  • lakhatási támogatásban részesülhetsz.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Pályakezdő | Termelési | FMCG | Junior | Food manufacturing technician