Kapcsolódás...

Mérnök Értékesítő (Nyugat-Magyarország)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 1-13-35180

Prémiumkategóriás raktárlogisztikai rendszerek kialakításával foglalkozó Partnerünk számára keresünk Mérnök Értékesítő pozícióra kollégákat:

Feladatok:

  • Új és meglévő ügyfelek felé történő értékesítési tevékenység
  • Termék és szolgáltatás bemutatás
  • Műszaki szaktanácsadás és segítségnyújtás
  • Személyreszabott megoldási javaslatok kidolgozása
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződések kötése

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:
  • Felsőfokú, elsősorban logisztikai vagy műszaki/gazdasági végzettség
  • 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol vagy német nyelvtudás írásban, szóban egyaránt (tesztelésre kerül)
  • Kiváló tárgyalókészség, komplex gondolkodás
  • Ambiciózus, energikus,határozott, és megbízható személyiség

Előnyök

Amit Partnerünk kínál:
  • Prémiumkategóriás termék, szolgáltatás
  • Fiatalos, innovatív csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Házon belüli, illetve külföldi betanítási tréningek

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/ertekesites-marketing/ weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Értékesítési képviselő | Mérnök | B2B | Területi értékesítést | Logisztika | Sales representative