Marketing asszisztens

Referencia
1-19-40310

2. kerületben található kozmetikai partnerünk, az Ilcsi a hazai natúrkozmetikumok vezető szereplője, hazai és nemzetközi terjeszkedése érdekében megújítja a marketing és a kereskedelmi csapatát. Jelentkezz, ha van már 2-3 év tapasztalatod marketing területen és szívesen részt vennél a vállalat terjeszkedési folyamatainak támogatásában. Az alábbi érdekes feladatok várnak a leendő kollégára:

  • Közösségi média megjelenések szervezése, hirdetési támogatása
  • Költségtervek készítése, költések monitorozása
  • Online hirdetések, támogatott tartalmak gyártása, influenszerek bevonása
  • Részvétel az automatizált hírlevél rendszer kialakításában, emellett szakmai hírlevelek és EDM-ek összeállítása kozmetikus és webshop ügyfelek részére
  • Kampányok segítése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Napi informatikai karbantartási/fejlesztési feladatok koordinálása
Követelmények
  • Közösségi média menedzselésben szerzett 2 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő írásos kommunikációs készség
  • FB, Instagram, Adwords gyakorlat
  • Kreativitás
  • Proaktív személyiség
  • Kiváló szervezési képesség
Előnyök
  • Alapbéren felül különféle termékjuttatások
  • Izgalmas, változatos feladatok
  • Stabil munkakörnyezet