Logisztikai ügyintéző

Referencia
101-21-42864

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR pozícióba keresi új kollégáját egy gépészettel foglalkozó partnerünk! Ha van már tapasztalatod beszerzésben és készletgazdálkodásban valamint kommunikációképes szinten beszélsz NÉMETÜL, akkor ne szalaszd el ezt a lehetőséget!

A főbb feladataid ebben a pozícióban a következők lesznek:

  • Cégcsoporton belüli anyagmozgatás irányítása a szállítók, megrendelők, vevők és a raktárok között,
  • ebből következően folyamatos kapcsolattartás a felekkel és a partnercégekkel,
  • alkatrészek beszerzése, a megrendelések nyomonkövetése és teljesítésük figyelemmel kísérése,
  • raktárok készletszintjeinek figyelemmel tartása, kapcsolattartás a raktárral és a szervizzel,
  • a számlázás adminisztrációja,
  • szerződések kezelése és a munkához kapcsolódó egyéb adminisztráció és beszámoló készítés.

A munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület

Követelmények

Te lehetsz a tökéletes befutó, ha:

  • kommunikációképes szinten beszélsz NÉMETÜL!
  • van már tapasztalatod logisztikai feladatok ellátásában és vevőkommunikációban,
  • legalább középfokú végzettséggel rendlkezel (preferáltan logisztikai vonalon).

Előnyt jelent, ha

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • kommunikációképes szinten beszélsz angolul.

Munkádért cserébe a vállalat stabil hátteret, és válságálló szektorban való munkavégzést biztosít.

A korrekt alapbéren felül támogatják a bejárásodat is, a jövőben pedig számíthatsz egészségügyi támogatásra is.