Kapcsolódás...

Logisztikai munkatárs

Lokáció Heves
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 12 hónapja
Kapcsolat Kulcsár Viktória
Referencia szám 34820

High-tech gyártási és munkakörnyezet. Modern rendszerek. Zöldmezős beruházás.

Heves megyébe keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Logisztikai munkatárs (SAP ismerettel)

Feladatok:

  • SAP rendszer bevezetésében történő részvétel
  • Indirekt anyagraktár működtetése (bevételezés/kiadás, azonosító és tárhely rendszer kialakítása)
  • Folyamatok dokumentálása SAP WM modulban
  • EKÁER ügyintézés
  • Készletkontrolling

Követelmények

  • Raktározásban szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • SAP WM modul ismerete elengedhetetlen!
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó rendszerszemlélet

Megbízónk átlagon felüli bérezést, külföldi betanulási lehetőséget, szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget kínál munkavállalóinak.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a kulcsar.viktoria@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/logisztika-beszerzes/ weboldalra.

Logisztika | Raktározás | Raktáros | Raktár | SAP |