Kapcsolódás...

Létesítményüzemeltetési igazgató

Lokáció Győr-moson-sopron
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 4-30-37564

Ügyfelünk kiemelkedő szolgáltatói cég, ipari üzemeltetési projektjeinek irányítására keresünk LÉTESÍTMÉNYÜZEMELTETÉSI IGAZGATÓT.

Feladatok:

  • ipari ingatlan projekt üzemeltetésének teljeskörű szakmai és üzleti irányítása,
  • a projekt árbevétel-, profit- és műszaki szolgáltatási terv megvalósításának biztosítása,
  • a működéshez és tervek megvalósításához szükséges erőforrások (emberi, eszköz, műszaki, alvállalkozói, pénzügyi) biztosítása, megszervezése,
  • irányítása alá tartozó szervezet koordinálása, közvetlen beosztott vezetők motiválása, fejlesztése, munkájuk támogatása és értékelésük,
  • a cég minőségi elvárásainak megfelelő színvonalú szolgáltatás biztosítása a teljes felügyelt projektben,
  • a szolgáltatás folyamatos javítását célzó minőségirányítási folyamatok támogatása,
  • a megbízóval való folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a szerződési feltételek teljesítéséről, folyamatos riportolás és adatszolgáltatás,
  • az adminisztratív és pénzügyi folyamatok hatékony működésének biztosítása a pénzügyi csapat támogatásával,
  • a felügyelt projektre vonatkozó éves költség- és profitterv elkészítése, betartása, betartatása.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Követelmények

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • legalább 3 éves tapasztalat, létesítményüzemeltetés területén,
  • legalább 5 éves vezetői tapasztalat,
  • tárgyalási szintű német nyelvtudás.

Előnyök

  • versenyképes fizetés,
  • szakmai kihívás és fejlődési lehetőség,
  • LAKHATÁSI TÁMOGATÁS.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search-disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Ingatlan and építőipar | Vezető | Szakértő | Üzemeltetés | Project Manager