Kapcsolódás...

Lean menedzser

Lokáció Baranya
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 34929

Nemzetközi gyártópartnerünk számáéra keresünk az üzleti területeken átívelő Lean átalakulás támogatására munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Megbízónknál egy karcsúbb felépítési és működési struktúra kialakítási projketjének vezetése
  • meglévő folyamatok elemzése, lehetőségek azonosítása, optimalizálási megoldások megfogalmazása és azok végrehajtásának biztosítása
  • javítást célzó workshopok koncepciójának megvalósítása, workshop – és projekt team-ek irányítása
  • egy karcsú felépítési és működési struktúra alapelvének alkalmazása és közvetítése, a Lean menedzsment módszerét igény szerint használni tudja (pl.: értékáram elemzés és tervezés, szisztematikus problémamegoldás, 5S, szabványosítás és KVP, shopfloormanagement)
  • előremozdítani egy helyi javítást célzó felépítést szorosan együttműködve a központi minőség-és folyamatmenedzsmenttel és a helyi ügyvezetéssel
  • a helyi javítást célzó struktúra szakmai vezetése és továbbfejlesztése
  • a projekt – és Lean menedzsment módszer továbbfejlesztésében való közreműködés, a telephely munkatársainak képzése

Követelmények

Elvárások:
  • befejezett gazdasági vagy műszaki tanulmányok,
  • 5 éves vezetői/Lean vezetői tapasztalat gyártás, termelés területén
  • Lean gyártás, termelés/Lean menedzsment képesítés
  • projektmenedzser képesítés előny (pl.: PMP, IPMA-Level C)
  • tapasztalat projektek és workshopok vezetésében
  • Lean menedzsment módszer sikeres alkalmazása
  • tárgyalóképes magyar és német nyelvtudás szóban és írásban
  • angol nyelvtudás előny

Nagy volumenű, a szervezet teljes életét és átalakítását célzó projektek vezetésének a lehetősége.
Versenyképes kompenzációs csomag.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Gyártás / vezetés | Vezető | Lean |