Kapcsolódás...

Lead Mobile Application Developer

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 34764

Képfeldolgozó rendszer fejlesztésével foglalkozó, nemzetközi partnerünk részére keresünk, senior applikáció fejlesztőt, a mobil fejlesztői csapat vezetésére.
A fejlesztési környezet: Windows, ezen kívül Windows Runtime vagy Xamarin platformot használ.

Napi operatív feladatok közé tartozik:

  • mobil fejlesztési projekt életciklusának nyomon követése és vezetése, koncepció alkotástól, a tesztelésig,
  • csapattagok szakmai mentorálása
  • az operatív mobil fejlesztési feladatok összehangolás és vezetése az alábbi platformokon: iOS, Android, Windows Phone, Windows Store

Követelmények

  • szoftver fejlesztésben szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • 2 év mobil fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • tapasztalat .NEt 3.5 + fejlesztésben
  • felsőfokú informatikai végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • belvárosi iroda
  • versenyképes fizetés
  • vidám csapat
  • innovatív környezet

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/informatika-tavkozles/ weboldalra.

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Programozó / fejlesztő | C# | Szenior | Developer