Kapcsolódás...

Követeléskezelő munkatárs - Budaörs

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 34886

Energiaszektorban működő, multinacionális partnerünk számára keresünk követeléskezelő munkatársat Budaörsre.

Feladatok:

  • Folyószámlák folyamatos rendezése
  • Felszámolási és fizetési meghagyásos eljárásokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, valamint társosztályokkal
  • Ügyfelek gázrendeléseinek napi szintű - vizsgálata kredit limitek szempontjából
  • Részletfizetési megállapodások előkészítése
  • Egyéb dokumentálási feladatok

Követelmények

  • Pénzügyi végzettség előny
  • Legalább 1-2 év követeléskezelési és kintlévőség kezelési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, továbbá előny, az integrált vállalatirányítási rendszerben megszerzett tapasztalat
  • Kezdeményező, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezik
Precizitás, pontosság, szorgalom

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Kontrolling | Kontroller | Kontrolling |