Kapcsolódás...

Könyvelő - Biatorbágy

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 21 órája
Referencia szám 34828

Az FMCG szektorban tevékenykedő és prosperáló ügyfelünk részére keresünk folyékony német nyelvtudással KÖNYVELŐT az alábbi feladatokra:

  • könyvelési feladatok ellátása
  • bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése
  • kimenő számlák, bizonylatok kiállítása
  • heti pénztárjelentések készítése
  • tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • analitikák, egyeztetések, fizetési felszólítások készítése

Követelmények

  • Folyékony német nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • Felsőfokú végzettség
  • könyvelésben minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Csapatjátékos, szorgalmas, proaktív hozzáállás

Előnyök

  • átlagon felüli jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Mérlegképes | Számla | Bookkeeper, accountant