Kapcsolódás...

Junior Kontroller

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 1-11-37615

Egészségügyi szektorban működő és prosperáló ügyfelünk három fős pénzügyi csapatába keresünk kollégát az alábbi feladatokra:

  • havi pénzügyi zárási feladatokban való részvétel
  • éves és negyedéves pénzügyi tervezésben való részvétel, havi előrejelzések készítése
  • részletes napi, havi és eseti kimutatások, elemzések készítése
  • kimutatások és analitikák napra pontos vezetése
  • cash-flow előrejelzések készítése
  • pénzügyi területhez kapcsolódó projektekben való részvétel
  • klinikai kutatások és privát üzletági vizsgálatok havi számlázása, elhatárolások készítése
  • számlareklamációk kezelése, kintlévőségek kezelése, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • számlakezelési folyamatokkal összefüggő feladatok ellátása

Követelmények

  • pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség
  • minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • alapos számviteli ismeretek
  • megbízható, magas szintű Excel tudás (komplex függvények használata)
  • Access, VBA ismeret előny
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • analitikus gondolkodás,önálló munkavégzés, precíz, terhelhető, munkájára igényes személyiség

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el https://www.grafton.hu/

Pénzügy and Számvitel and Bank | Kontrolling | Asszisztens | Junior | Reporting | Financial analyst