Kapcsolódás...

Kommunikációs Menedzser

Lokáció Fejér
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 hónapja
Referencia szám 35162

Multinacionális, világhírű partnerünk székesfehérvári irodájába keresünk Kommunikációs Menedzsert, akinek az SSC részleg kommunikációs stratégiájának a megalkotása és kivitelezése lesz a fő feladata.

Feladatok:

  • Kommunikációs irányelvek meghatározása, és keretrendszer kialakítása
  • A kommunikációs folyamatok összehangolása a szervezet arculatával és üzleti céljaival
  • A szervezet napi külső, és belső kommunikációjának menedzselése
  • Munkáltatói márkaépítés
  • Programok és kampányok megtervezése, és kivitelezése
  • Tartalommenedzsment a már meglévő csatornákra (Intranet, Karrieroldal), illetve újak kialakítása
  • Részvétel a publikációs tartalmak előállításában
  • Folyamatos együttműködés a managementtel, és a különböző divíziókkal

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (előny: kommunikáció vagy marketing szakos diploma)
  • Multinacionális környezetben, hasonló pozícióban eltöltött minimum 4 éves tapasztalat
  • Tapasztalat kommunikációs stratégia kialakításában/bevezetésében
  • Kommunikációs módszertanok magabiztos ismerete
  • Aktív, felsőfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Stratégiai gondolkodásmód

Előnyök

  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Heti 1 nap otthoni munkavégzési lehetőség (home office)

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Vezető | Generalista | Üzleti partner | HR | Marketing communication